czwartek, 18 kwietnia 2013

Zmiany na blogu

Czwartek. Popołudniowe słońce rozlewa swoje ciepłe promienie po warszawskich ulicach, a na wydziale przy ulicy Nowy Świat 4 trwają zajęcia lekcyjne. Wszyscy studenci ze znużeniem wpatrują się w okna w oczekiwaniu na coś niezwykłego. Kolejny zmasowany atak gołębi? Nalot dywanowy w postaci jajek? A może pani woźna latająca na miotle, na której nabazgrany niegdyś mazakiem napis "Ewa" wżarł się w złożoną strukturę drewna i łyka trzonka.
Nic jednak się nie stało. Cierpiący na brak kofeiny studenci sięgnęli po elektroniczne wspomaganie. Grunt to przeżyć najbliższe półtorej godziny! W ruch poszły wszelakiej maści i marki telefony, tablety oraz laptopy - bez nich można zwariować przy usypiającym głosie pani wykładowczyni [a niech się z formy ucieszą feministki].
Sięgnęłam po swojego ASUSa [nie, nie robię tu reklamy, nikt mi za to nie zapłacił], odpaliłam i postanowiłam zrobić coś, do czego podchodziłam od dłuższego czasu. Skasowałam standardowe Archiwum Bloga, które może wygląda nie najgorzej, tylko że mogłoby się sprawdzić przy pisaniu wirtualnego pamiętnika - przy recenzjach [a nazwijmy tak szumnie moje opinie! Mam dziś dobry humor ;)] lepsza jest jakaś specyfikacja. Z początku myślałam o uporządkowaniu notek według autorów książek i komiksów, jednak przy antologiach zabawa byłaby zbyt problematyczna. Poprzestaję więc na tytułach, a przy zbiorach opowiadań różnych autorów nie wymieniam ich - może to moje lenistwo, może zmienie zdanie, może... Może jednak nie, zależy mi na przejrzystości.
Tak więc dzisiejszy dzień upływa pod znakiem zmian. Niedługo ogłoszę konkurs, w którym do wygrania będzie coś z fantastyki [zaznaczam, że dana książka jest moją własnością, nie jakiejś firmy], o tym jednak póżniej.
Stay tuned, niech będzie po angielsku, wytrzymałam Edukację Różnojęzyczną, za tydzień dogrywka.
Jednocześnie zapraszam wszystkich do polubienia strony bloga na facebooku.
Pozdrawiam,
Gosia/ Cat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad.
Pamiętaj, że komentarze będące spamem lub obrażające innych będą kasowane.

Informuję iż teksty (nie będące odpowiednio odznaczonymi cytatami z książek) oraz rysunki/ komiksy zamieszczane na tym blogu są moją własnością.
Okładki książek i komiksów pochodzą z serwisu lubimyczytac.pl .
Kopiowanie i/ lub przerabianie, przeredagowywanie tekstów bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.