środa, 22 kwietnia 2015

Światowy Dzień Książki - akcja eKulturalnych - więcej szczegółów

Pobrane ze strony ekulturalni.pl
Cześć,
sobotnie południe jest już coraz bliżej, a co za tym idzie, niedługo też będziecie mogli odnaleźć w Warszawie książki pozyskane dla Was przez portal eKulturalni.pl.

W ramach akcji w zaułkach dziesięciu miast Polski wierni Użytkownicy portalu eKulturalni.pl ukryją książki. Wystarczy tylko je znaleźć, by zabrać do domu. Aby ułatwić zadanie poszukiwaczom, eKulturalni będą zamieszczać w sieci zdjęcia lub hasła z podpowiedziami.
- Zaznaczcie w swoich terminarzach sobotę, 25 kwietnia i korzystając z wiosennej pogody - a wierzymy, że taka będzie - sprawdzacie, jakie znaki zostawili wam eKulturalni. Pobawcie się w detektywów – zachęca Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl
Podpowiedzi eKulturalni będą zamieszczać na stronie wydarzenia na Facebooku już od czwartku, 23 kwietnia, kiedy to przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Wielkie szukanie rozpocznie się równo w południe, tuż przed pojawi się ostatnia, najważniejsza wskazówka. Warto więc zabrać ze sobą urządzenia mobilne z dostępem do Internetu.
- W każdym mieście wspiera nas inny użytkownik portalu  – mówi Zuzanna Gajewska. - W zabawie bierze też udział pięć wydawnictw: Zysk i S-ka, Feeria, Varsovia, Videograf oraz Oskar, to książki wydane ich nakładem będzie można znaleźć w skrytkach.
- Poszukujących zachęcamy też do rejestrowania swoich zmagań, wszelkie filmy, zdjęcia i relacje – mile widziane. Kto wie, może dla najbardziej zaangażowanych znajdą się kolejne nagrody... – zapowiada redaktor eKulturalni.pl

 W dniu jutrzejszym, późnym popołudniem pojawi się fotograficzna podpowiedź dla Warszawy. Już w tym momencie mogę Wam zdradzić, że trzy (!!!) książki ufundowane przez wymienione powyżej wydawnictwa ukryte zostaną gdzieś w Centrum (niekoniecznie ścisłym), gdzie piękno miesza się z wiedzą. Zatem nie będzie to Stare Miasto, ale... w pewnym sensie ciepło.
Do jutra, niedługo dowiecie się więcej! Z tego miejsca zapraszam Was na stronę eKulturalych - zostańcie na dłużej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad.
Pamiętaj, że komentarze będące spamem lub obrażające innych będą kasowane.

Informuję iż teksty (nie będące odpowiednio odznaczonymi cytatami z książek) oraz rysunki/ komiksy zamieszczane na tym blogu są moją własnością.
Okładki książek i komiksów pochodzą z serwisu lubimyczytac.pl .
Kopiowanie i/ lub przerabianie, przeredagowywanie tekstów bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.