piątek, 12 czerwca 2015

Zapowiedź: Cuda i Dziwy Mistrza Haxerlina

Grafika pochodzi z materiałów wydawnictwa
Na początku wakacji, mianowicie trzydziestego czerwca, premierę będzie miała bardzo ciekawa książka. Nie piszę Wam o tym tylko dlatego, że podjęłam współpracę recenzencką z wydawnictwem Genius Creations i wkrótce ukaże się moja opinia o... jednej z będących w ich ofercie książek (jeszcze przytrzymam Was w niepewności). Wracając jednak do "Cudów i Dziwów", pomyślałam, że warto ogłosić światu wieść o tym, że pojawi się naprawdę ciekawa publikacja, którą będzie można zabrać ze sobą wszędzie - na plażę, w góry, na wieś, do miasta... gdzie tylko zapragniecie. Jeśli cenicie sobie pełne przygód i powodujące śmiech fantasy, debiut Jacka Wróbla porwie Was do magicznego świata, z którego nie będziecie chcieli wychodzić."W wozie Mistrza Haxerlina można znaleźć najbardziej kurioz... wszechstronne artefakty, takie jak stos rogów ostatniego jednorożca i oryginalne kopie mieczy z najgłębszych czeluści piekieł. Godziwy zarobek wiąże się jednak z niebezpieczeństwami czyhającymi na dzielnego przedsiębiorcę: demonami, bandytami, krwiożerczymi kapitalistami, seks aferami, reklamacjami i kolegami ze studiów.

Czy Mistrz Haxerlin poradzi sobie ze wszystkimi kłodami rzucanymi mu pod nogi przez los? Czy, o zgrozo, odkryje w sobie altruistę? Kto wie, jakie niespodzianki przyniesie los..."
(materiały Genius Creations)

Andrzej Pilipiuk, autor wielu opowiadań o Jakubie Wędrowyczu, czy cyklu powieściowego o kuzynkach Kruszewskich, o książce:

Życie wędrownego maga i alchemika powinno być usłane różami. Zazwyczaj tak bywa. Haxerlin właściciel wędrownego kramu „Cuda i Dziwy” ma podwójnego pecha. Nie jest ani prawdziwym magiem ani prawdziwym alchemikiem. Dlatego oprócz wciskania ludziom kitu musi sobie dorabiać. Na przykład przemytem. Niestety życie niebezpieczeństw. W dodatku orżnięci klienci potrafią całe lata chować urazę...Jeśli chcecie przeczytać darmowy fragment i zakupić książkę w przedsprzedaży, zapraszam na stronę wydawnictwa Genius Creations.

Sugerowane ceny książki (podane w PLN):
oprawa miękka: 39,99
ePub: 24,99
mobi: 24,99


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad.
Pamiętaj, że komentarze będące spamem lub obrażające innych będą kasowane.

Informuję iż teksty (nie będące odpowiednio odznaczonymi cytatami z książek) oraz rysunki/ komiksy zamieszczane na tym blogu są moją własnością.
Okładki książek i komiksów pochodzą z serwisu lubimyczytac.pl .
Kopiowanie i/ lub przerabianie, przeredagowywanie tekstów bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.