wtorek, 10 listopada 2015

CK Monogatari w Radio Meteor

Okładka pobrana ze strony wydawcy.
Niektóre wieści rozchodzą się w tempie błyskawicy, innym trzeba odrobinę pomóc, by jak najwięcej zainteresowanych o nich usłyszało. Dzisiaj pragnę zachęcić Was do słuchania Radia Meteor, w którym o godzinie 18:40 będziecie mogli posłuchać o książce "CK Monogatari" Artura Laisena, wydanej przez Genius Creations.

Ponieważ lektura tej książki jest wciąż przede mną, będę posiłkować się opisem ze strony wydawcy. Tam też (klik) możecie pobrać darmowy fragment.

W kieleckiej firmie KZDM-Nagita zawrzało. Z centrali w Tokio przysłano Sho Kyubimori, ekscentrycznego wiceprezesa, pragnącego zrealizować monumentalny i tajemniczy projekt architektoniczny. Jego śladem podąża enigmatyczna emisariuszka klanu Oda – Yuki Yamada oraz śmiertelnie niebezpieczny egzekutor Yakuzy – pan Toru.
I nie są to bynajmniej najbardziej egzotyczni przybysze z Kraju Kwitnącej Wiśni. Wkrótce w prowincjonalną rzeczywistość wedrą się też yūreikitsune i inni przedstawiciele japońskiego świata magii, duchów i demonów…
Piotr Jaskulski, dyrektor finansowy firmy, wiodący do tej pory spokojne i monotonne życie, nieoczekiwanie staje przed iście mefistofelesowym wyborem. Od tego, czego naprawdę pragnie i jaką cenę jest gotów zapłacić za spełnienie marzeń, zależeć będą losy całego miasta.
CK Monogatari to opowieść o samotności i przemijaniu, o naszym miejscu w czasie i przestrzeni, a także, przede wszystkim, o gubieniu i odnajdywaniu samych siebie.
Metafizyczny thriller nie tylko dla miłośników fantastyki!

Dlatego też nie zapomnijcie. O 18:40 włączcie Radio Meteor (odnajdziecie je tutaj - http://www.meteor.amu.edu.pl/) i poznajcie "CK Monogatari". A potem... może wciągniecie ją na swoją listę czytelniczą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad.
Pamiętaj, że komentarze będące spamem lub obrażające innych będą kasowane.

Informuję iż teksty (nie będące odpowiednio odznaczonymi cytatami z książek) oraz rysunki/ komiksy zamieszczane na tym blogu są moją własnością.
Okładki książek i komiksów pochodzą z serwisu lubimyczytac.pl .
Kopiowanie i/ lub przerabianie, przeredagowywanie tekstów bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.