czwartek, 12 listopada 2015

Genius Creations - zapowiedzi na jesień i zimę

Pogoda za oknem robi się coraz paskudniejsza, co zdecydowanie sprzyja zastosowaniu scenariusza "nie wychodzę, jeśli serio nie muszę i zaszyję się pod kocykiem". Ów scenariusz można wzbogacić o dobrą książkę, może dwie, ewentualnie sześć... A załoga z Genius Creations nie próżnuje i przygotowuje dla Was masę nowości:


Marvin, Iza Korsaj

Jak wiele bólu zniesiesz, aby przetrwać? Ile z człowieczeństwa poświęcisz? Te pytania zadaję moim pacjentom podczas Napraw ich skażonych umysłów. Zawsze dostosowuję terapię do ich wyborów. Bez nienawiści. I bez litości. Ci, którzy przyjmują mój dar, otrzymają nowe, pozbawione przeszłych ograniczeń życie. Pozostali, cóż… znikają.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Wybrańcy znają mnie jako Inżyniera Naprawy.Order, Marcin Jamiołkowski

Herbert narozrabiał. Do Warszawy powraca magia, która zniknęła przed dziesięcioleciami. Zjawisko to jest zauważalne na tyle, że nawet urzędnicy wysokiego szczebla zaczęli konsultować się z ezoterykami. Krawiec nawet nie wie, że jego problemy dopiero się rozpoczynają – przy okazji swoich ostatnich ekscesów odkrył drugą, ciemniejszą stronę Warszawy. I to właśnie ku niej prowadzą tropy wiodącego do zaginionego Orderu, artefaktu chroniącego stolicę Polski. Jeśli zguba nie zostanie odnaleziona wystarczająco szybko, miasto i jego mieszkańców czeka chaos. Czas rozpocząć magiczny rock’n’roll!

Pieśń węży, Maria Dunkel

Upadający monarchowie sprowadzają na swoich popleczników nieszczęście za nieszczęściem. Na własnej skórze przekonał się o tym Ren Maghar. Niegdyś drugi po królu człowiek w imperialnym Kahrze musi wysługiwać się nowemu władcy, aby utrzymać przy życiu swoją rodzinę.
Wplątany w polityczne intrygi i machinacje staje przed dylematem – pozostać pionkiem czy ponownie stać się graczem. Jeśli wybierze to pierwsze – przetrwa. Jeśli wybierze to drugie, będzie musiał poznać ciągle zmieniające się zasady gry o władzę i nowych potężnych graczy. Tam, gdzie nagrodą jest tron, utrzymanie głowy na karku graniczy z cudem.
Okładka robocza zaczerpnięta z materiałów
prasowych wydawcy.
Po drugiej stronie, Rafał Cuprjak
Niedoskonała istota stanie twarzą w twarz z Superiorem, przedstawicielem nowej, doskonalszej rasy. Jaki będzie wynik tak nierównego starcia? Czy wygranie tej walki w ogóle jest możliwe? Jej wynik wskaże kierunek, w którym podąży ludzkość – czy będzie to nowa era, czy nieuchronna zagłada?


Spalić wiedźmę, Magdalena Kubasiewicz

Pochodzenie Saniki, królewskiej wiedźmy, jest owiane tajemnicą. Nikt nie wie, skąd pochodzi ani kto był jej mentorem. Otaczająca bohaterkę aura tajemniczości nie przeszkodziła jej w zostaniu najpotężniejszą kobietą w królestwie Polanii – to ona chroni władcę i biada każdemu, kto postanowi zagrozić monarsze. Jednak nawet moce wiedźmy mogą okazać się niewystarczające w starciu z przeciwnikiem, który jest o krok od zdobycia i zniszczenia stolicy królestwa. Sanika będzie
Okładka robocza zaczerpnięta z materiałów
prasowych wydawcy.
musiała stawić czoła wrogowi, za którym stoi pradawna, niezwykle potężna magia.

Studnia Zagubionych Aniołów, Artur Laisen
Astronom ze Szklanej Wieży nieustannie śledzi splatające się linie losu, różne światy połączone wspólnymi historiami, dziejącymi się wciąż od nowa. Każda z nich jest osobną opowieścią, będącą zarazem częścią nieskończonej całości. Każdy bohater ma swoje miejsce, swój czas i rolę.

Młodzi warszawiacy – Joanna, Tomasz, Kinga i Michał – niespodziewanie zostają wyrwani ze znanej im codzienności. Przekroczywszy granice naszej rzeczywistości, odnajdą się w baśniowym Hamanie – krainie, której idylliczność może okazać się jedynie kruchą skorupą, skrywającą niepokojące i niebezpieczne wnętrze. O co toczy się gra, w którą zostali wplątani? Na czym polega niebezpieczeństwo zagrażające Światowi Błękitu? Czy zbliżająca się kometa naprawdę zwiastuje powrót Mrocznej Gwiazdy – tajemniczego Demona z Zewnątrz, o którym wspominają niejasne legendy? Podejmując wyzwanie uczestnictwa w nadchodzących wydarzeniach, każde z przybyszów będzie musiało odnaleźć własną opowieść

Mityczni Jeźdźcy Światła uwięzieni w Studni Zagubionych Aniołów czekają…

Tak zatem prezentują się tytuły, które z pewnością nadadzą koloru jesiennym i zimowym dniom. Na które z nich czekacie? Które chcielibyście przeczytać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad.
Pamiętaj, że komentarze będące spamem lub obrażające innych będą kasowane.

Informuję iż teksty (nie będące odpowiednio odznaczonymi cytatami z książek) oraz rysunki/ komiksy zamieszczane na tym blogu są moją własnością.
Okładki książek i komiksów pochodzą z serwisu lubimyczytac.pl .
Kopiowanie i/ lub przerabianie, przeredagowywanie tekstów bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.