niedziela, 28 lutego 2016

Geniusze fantastyki - darmowa antologia już dziś ma swoją premierę!

Kliknij tu ;)


Cześć!

Dzisiaj premierę miała oczekiwana od dłuższego czasu antologia "Geniusze fantastyki" (tytuł zainspirowany nazwą wydawnictwa, jeśli ktoś nie zauważył), prezent od Genius Creations dla czytelników. DARMOWY PREZENT. Bez haczyków. Na ich stronie znajdziecie ją w trzech formatach - epub, mobi i pdf. 
By nie przedłużać - zapraszam Was do pobrania ebooka ze strony wydawcy. Tak, to ten moment, gdy nie opłaca się chomiczyć i ogólnie gryzonić. 


„Geniusze fantastyki” zabiorą cię na wyprawę do fantastycznych światów, gdzie rządzi magia, nauka lub wiara; gdzie niemożliwe walczy o prymat z możliwym, a wyobraźnia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie.
Nie ma znaczenia, czy po zamknięciu oczu podróżujesz po fantastycznych krainach, przedzierasz się przez postapokaliptyczne pustkowia, badasz nawiedzone miejsca czy mkniesz przez kosmiczną otchłań – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!
W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności wydawnictwa.
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do świata „Geniuszy fantastyki”!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad.
Pamiętaj, że komentarze będące spamem lub obrażające innych będą kasowane.

Informuję iż teksty (nie będące odpowiednio odznaczonymi cytatami z książek) oraz rysunki/ komiksy zamieszczane na tym blogu są moją własnością.
Okładki książek i komiksów pochodzą z serwisu lubimyczytac.pl .
Kopiowanie i/ lub przerabianie, przeredagowywanie tekstów bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.